Ana içeriğe atla

Gazi - Lades ŞARKI SÖZLERİ

 Gazi - Lades ŞARKI SÖZLERİ

Söz: Gazi

Besteci: Niveau Beatz

Aranjör: Favor1n

Wo ich bin wirst du schweigen

Adım attığım her yer baygın (çok)

Baksana kim kime dargın

İçinden geçicez bu gece o çarkın

Buyur canım çok baktın

Tabiki alıcaksın doğal hakkın (dimi)

Esicez yine gözün ayın

Manitana söyle birazcık salsın bizi

Marmaris bodrum Antalya

Cano gidiyoz para dolu çantayla

Adım attığım her yer angarya

Patlatıcaz akşamına şampanya

Beni bozmuyor üç beş pamparra 

Gerek duymadım o yüzden egoya

Çalışıyodum tüm gün stüdyoda

Sen izlerken evde niloya

What the fuck duman cashh

Tütünce hep döner prenses

İstanbul Budapeşte

Lazım hep canım bana cash


Flowlarım enfes

Kutsal saydık hep mukaddes

Bile bile lades

Konumum yok belli hep adres x2


Bro para bize rastafari 

Sahnelerde tüm sene full safari

Bize yapma bari kim o aynadaki

Cano hakkını verdik sırradaki (yaa)

Tehlikeli bir diplomasi

dört yılda binlerce likeye tabi

cano mahallem bilir geldiğim yeri de

cash bastıkça ben olmam asi

bulamadım sponso

bu yüzden yoktu bende konfor

yazdım söyledim olmadı zor

olmaz diyenler hep mosmor

dostum söyle bir kaçtı rekor

sevildik hep görmediler bizi hor

sus. Otur biraz kafa yor

hesapla hadi nasıl izleniyor. (aynen)

What the fuck duman cashh

Tütünce hep döner prenses

İstanbul Budapeşte

Lazım hep canım bana cash

Flowlarım enfes

Kutsal saydık hep mukaddes

Bile bile lades

Konumum yok belli hep adres x2


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

BENGÜ - ALEYHİME ŞARKI SÖZLERİ

  Bengü - Aleyhime Şarkı Sözleri Güne senle başlamak benim için zorunlu Bilmiyorum bu halimden kimler sorumlu Bi kadeh daha koysam sorun olur mu Söyle bana bu gözyaşım birgün kurur mu? Dillere düştük yok neden Soğudun mu benden harbiden Dolmamış bak hala çilem Desek doğru olur mu Dönmen lazım acilen Bir cümlene hasret bu beden Söyle makul bir neden Görsem içim soğur mu Aklım almıyor inan benim Sen ne söylesen ben hep tamam dedim Geçmez ki öyle kolay yaram derin Bekleyemem aleyhime zaman benim Şarkının genel mesajı, bir ilişkide yaşanan zorluklara rağmen, iletişim kurma ve anlayışlı olma öneminin altını çizmektedir. İki taraf arasındaki kopukluğun ve çatışmaların üstesinden gelmek için anlayış, sabır ve açık iletişim gereklidir. Ayrıca, zamanın iyileştirici gücüne vurgu yaparak, hayatın devam ettiğini ve geçmişteki acıların zamanla hafiflediğini anlatır.

BİLAL SONSES, ZEHRA - SEVDAM ŞARKI SÖZLERİ

  Bilal SONSES & Zehra - Sevdam Şarkı Sözleri Savaştım durdum, hayaller kurdum Ararken buldum, sende ben mutluluğu Yürek sana vurgun, bu can yine durgun İnan ki yoruldum, kaçta gel bul huzuru Gönlümü bile bile aldatamam Kalbim hayaline kanmasa da Utanırım seni sana anlatamam Aşkım bitecek sanma sana Gel gir gönlüme gönlündür derman Varsın dönsün devran, baktığım her yer sen bak Yerinde dursun umudum Ömrüm ömrüne olsun hep sevdam Sen Mecnun ben Leyla, o nasıl göz nasıl endam? Seninle buldum huzuru Şarkı, bir aşk ilişkisinin karmaşıklığını ve derinliğini anlatır. İki kişi arasındaki tutkulu sevgi ve karşılıklı bağ, zorluklara rağmen güçlü kalır. Şarkıda, yaşanan fedakarlıklar, umutlar ve sadakat vurgulanarak, aşkın gücü ve huzur verici etkisi ön plana çıkarılır.

ECE MUMAY, İLYAS YALÇINTAŞ- ŞAHİT ŞARKI SÖZLERİ

  Ece Mumay & İlyas Yalçıntaş - Şahit Şarkı Sözleri Arasam mı, duysam mı sesini Yeniden üzülür müyüm bilemem Bi sorsam halini, bilsem yerini Gelirim inan ki hiç düşünmeden Ağlasam mı, gülsem mi bilemem Bu durum bana tanıdık değil Uzak olduk bi süre Konuşmadık bile Yeter kalbim buna alışık değil Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Bu şarkının genel mesajı, ilişkilerin karmaşıklığını ve içsel çatışmalarını anlamak ve kabul etmek gerektiğini vurgular. İlişkilerdeki zorluklar, uzaklık, iletişim eksikliği ve duygusal dalgalanmalar gibi konular üzerinde durularak, aşkın ve bağlılığın bu zorlukları aşabileceği ve ilişkiyi güçlendirebileceği mesajı verilir. Ayrıca, kalplerin adil olmadığı ve ilişkilerde acıların ve mutlulukların birlikte deneyimlendiği gerçeği de vurgulanır. Sonuç olarak, şarkıda ilişki