Ana içeriğe atla

Hadise - Feryat Şarkı Sözleri

 Hadise - Feryat Şarkı Sözleri

Kaç iskele gördüm

Gemilerle geri döndüm

Bir sonrakine ömrüm

Yetmez belki de ölürüm

Bu mu aşkın yeni sürümü

Kalp yerden yere sürünür

Sen gel bu sefer

Yalnız kendime güvenim

Tek dostum gölgelerim

Çek vur hadi bende seni

Tek kurşun bile yetecek

Sen öl bu sefer

Çok mu zor çok mu imkansiz

Sen de yan benle vicdansız

Insan aşksiz olmaz aşk insansiz

Mutluluk yok feryat isyansıIZ

Çok mu zor çok mu imkansız

Sen de yan benle vicdansiz

Insan aşksız olmaz aşk insansız

Mutluluk yok feryat isyansıZ

Bi kere bile sormadan beni kalbine koy

Ya da gecelere sor sonra gelip bana anlat

Yarimsa tamamla

Bağırsamda duymazsın

Sen şeytana uyma

Bir tek beni anla

Bi kere bile sormadan beni kalbine kov

Bi kere bile sormadan beni kalbine koy

Ya da gecelere sSor sonra gelip bana anlat

Yarımsa tamamla

Bağırsamda duymazsın

Sen şeytana uyma

Bir tek beni anla

Çok mu zor çok mu imkansız

Sen de yan benle vicdansız

Insan aşksız olmaz aşk insansiz

Mutluluk yok feryat isyansiz

Çok mu zor çok mu imkansIz

Sen de yan benle vicdansIZ

Insan aşksız olmaz aşk insansiz

Mutluluk yok feryat isyansIZ

Çok mu zor çok mu imkansIz

Sen de yan benle vicdansiz

Insan aşksiz olmaz aşk insansız

Mutluluk yok feryat isyansiz


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

BENGÜ - ALEYHİME ŞARKI SÖZLERİ

  Bengü - Aleyhime Şarkı Sözleri Güne senle başlamak benim için zorunlu Bilmiyorum bu halimden kimler sorumlu Bi kadeh daha koysam sorun olur mu Söyle bana bu gözyaşım birgün kurur mu? Dillere düştük yok neden Soğudun mu benden harbiden Dolmamış bak hala çilem Desek doğru olur mu Dönmen lazım acilen Bir cümlene hasret bu beden Söyle makul bir neden Görsem içim soğur mu Aklım almıyor inan benim Sen ne söylesen ben hep tamam dedim Geçmez ki öyle kolay yaram derin Bekleyemem aleyhime zaman benim Şarkının genel mesajı, bir ilişkide yaşanan zorluklara rağmen, iletişim kurma ve anlayışlı olma öneminin altını çizmektedir. İki taraf arasındaki kopukluğun ve çatışmaların üstesinden gelmek için anlayış, sabır ve açık iletişim gereklidir. Ayrıca, zamanın iyileştirici gücüne vurgu yaparak, hayatın devam ettiğini ve geçmişteki acıların zamanla hafiflediğini anlatır.

BİLAL SONSES, ZEHRA - SEVDAM ŞARKI SÖZLERİ

  Bilal SONSES & Zehra - Sevdam Şarkı Sözleri Savaştım durdum, hayaller kurdum Ararken buldum, sende ben mutluluğu Yürek sana vurgun, bu can yine durgun İnan ki yoruldum, kaçta gel bul huzuru Gönlümü bile bile aldatamam Kalbim hayaline kanmasa da Utanırım seni sana anlatamam Aşkım bitecek sanma sana Gel gir gönlüme gönlündür derman Varsın dönsün devran, baktığım her yer sen bak Yerinde dursun umudum Ömrüm ömrüne olsun hep sevdam Sen Mecnun ben Leyla, o nasıl göz nasıl endam? Seninle buldum huzuru Şarkı, bir aşk ilişkisinin karmaşıklığını ve derinliğini anlatır. İki kişi arasındaki tutkulu sevgi ve karşılıklı bağ, zorluklara rağmen güçlü kalır. Şarkıda, yaşanan fedakarlıklar, umutlar ve sadakat vurgulanarak, aşkın gücü ve huzur verici etkisi ön plana çıkarılır.

ECE MUMAY, İLYAS YALÇINTAŞ- ŞAHİT ŞARKI SÖZLERİ

  Ece Mumay & İlyas Yalçıntaş - Şahit Şarkı Sözleri Arasam mı, duysam mı sesini Yeniden üzülür müyüm bilemem Bi sorsam halini, bilsem yerini Gelirim inan ki hiç düşünmeden Ağlasam mı, gülsem mi bilemem Bu durum bana tanıdık değil Uzak olduk bi süre Konuşmadık bile Yeter kalbim buna alışık değil Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Bu şarkının genel mesajı, ilişkilerin karmaşıklığını ve içsel çatışmalarını anlamak ve kabul etmek gerektiğini vurgular. İlişkilerdeki zorluklar, uzaklık, iletişim eksikliği ve duygusal dalgalanmalar gibi konular üzerinde durularak, aşkın ve bağlılığın bu zorlukları aşabileceği ve ilişkiyi güçlendirebileceği mesajı verilir. Ayrıca, kalplerin adil olmadığı ve ilişkilerde acıların ve mutlulukların birlikte deneyimlendiği gerçeği de vurgulanır. Sonuç olarak, şarkıda ilişki