Ana içeriğe atla

Lil Murda & UZI - GNG Freestyle 1 Şarkı Sözleri

Lil Murda & UZI - GNG Freestyle 1 Şarkı Sözleri

Sana karşı görüşümüz zaten açıktı

Kızınla görüştüm ve hiç sevmedim çok yılışıktı

Kahpe alemi hikayenizde fazla acıklı

Benim için tuttuğunuz tetikçide dostumuz çıktı


Uyku tutmaz gece yattığımda a

Cefa çekip yemin ettiğim günler aklımda ye

Gülmem aslında çok istediğim kan ye

Bebek gibi sıyırdık olduk bak aynı Kanye


Düştüğümde bunu senden asla saklamam

Anlattığın sokaklarda bir kerelik rastlasak tamam

Fazla akrabam tank sanki arabam

Sizi korur beş adam ben asla böyle yaşamam


Yaşayamam hayatınız yalan 

Korku dolu her an ben böyle yaşayamam

Oysa sert çocuktun polise laf uçurttun

Ben bunu başaramam sizinle duramam yar…


Çıktım mahalleden büyük yapmadan olay

Zaten her günüm olay aldım pastadan bi’ pay

Üstündeki etiketi çıkart fiyat belli olmadan

Seni dövmek için geldik bak kapına 10 adam


Para beni bozmaz gelir girer cebime 

Sinirlenmem hemen artık bakarım bi’ niyetine

Sokaktan geldim zaten neden döneyim geriye

Baban bu halini görse dönebilir deliye


Asıl olay bu merak edenlere sor GNG bi’ aile

Etkisi de meteor

Harbi önemlidir soy belli olmayanlar var

Korkuyosan geri dur chavo silahı geri koy


34 ve sarı mahallede metadon 

8 köşe limon gibi damlamıyo neden o

Bu bok hastalık ve hastalık rekor

Emanetin kanlı değil senin evinde dekor


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

MURAT KEKİLLİ - PASLI ÇİVİ ŞARKI SÖZLERİ

 Murat Kekilli - Paslı Çivi Şarkı Sözleri Paslı bir çividir sevdan ömrüme, Batar yüreğime acımasızca her gece Kördür gözlerim Görmez gözlerinden başkasını…  Bildiğin paslı bir çividir  Yokluğun batıyor yüreğime  Her gece acımasızca Kirli bir leke tadındadır bıraktığın Hem küflüdür hem küfür Şu yokluğun… Bu şarkının ana teması, sevgilinin ayrılığı ve yokluğunun yarattığı acı ve hüzündür. Şarkı sözlerinde, sevdiğin kişinin yokluğunun paslı bir çivi gibi kalbe saplanması ve her gece acı verici bir şekilde hissedilmesi betimleniyor. Sevgilinin ayrılığı, kirli bir leke gibi kalpte iz bırakırken, yokluğu hem fiziksel hem de duygusal olarak etkileyici bir şekilde tasvir ediliyor.

ECE MUMAY, İLYAS YALÇINTAŞ- ŞAHİT ŞARKI SÖZLERİ

  Ece Mumay & İlyas Yalçıntaş - Şahit Şarkı Sözleri Arasam mı, duysam mı sesini Yeniden üzülür müyüm bilemem Bi sorsam halini, bilsem yerini Gelirim inan ki hiç düşünmeden Ağlasam mı, gülsem mi bilemem Bu durum bana tanıdık değil Uzak olduk bi süre Konuşmadık bile Yeter kalbim buna alışık değil Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Bu şarkının genel mesajı, ilişkilerin karmaşıklığını ve içsel çatışmalarını anlamak ve kabul etmek gerektiğini vurgular. İlişkilerdeki zorluklar, uzaklık, iletişim eksikliği ve duygusal dalgalanmalar gibi konular üzerinde durularak, aşkın ve bağlılığın bu zorlukları aşabileceği ve ilişkiyi güçlendirebileceği mesajı verilir. Ayrıca, kalplerin adil olmadığı ve ilişkilerde acıların ve mutlulukların birlikte deneyimlendiği gerçeği de vurgulanır. Sonuç olarak, şarkıda ilişki

BİLAL SONSES, ZEHRA - SEVDAM ŞARKI SÖZLERİ

  Bilal SONSES & Zehra - Sevdam Şarkı Sözleri Savaştım durdum, hayaller kurdum Ararken buldum, sende ben mutluluğu Yürek sana vurgun, bu can yine durgun İnan ki yoruldum, kaçta gel bul huzuru Gönlümü bile bile aldatamam Kalbim hayaline kanmasa da Utanırım seni sana anlatamam Aşkım bitecek sanma sana Gel gir gönlüme gönlündür derman Varsın dönsün devran, baktığım her yer sen bak Yerinde dursun umudum Ömrüm ömrüne olsun hep sevdam Sen Mecnun ben Leyla, o nasıl göz nasıl endam? Seninle buldum huzuru Şarkı, bir aşk ilişkisinin karmaşıklığını ve derinliğini anlatır. İki kişi arasındaki tutkulu sevgi ve karşılıklı bağ, zorluklara rağmen güçlü kalır. Şarkıda, yaşanan fedakarlıklar, umutlar ve sadakat vurgulanarak, aşkın gücü ve huzur verici etkisi ön plana çıkarılır.