Ana içeriğe atla

Taladro x Nahide Babashlı - Bir Şehir İki Yabancı Şarkı Sözleri

 Taladro x Nahide Babashlı - Bir Şehir İki Yabancı Şarkı Sözleri


Sen hiç olmasan bile

Beni sormasan bile

Seni hatırlatır gezdiğim her şehir ah

Bu geceler uzun

Hiç kalmadı huzur

Ne tadım ne tuzum yok hep sende günah


Belki de kavgam kendimle

Seni hiç görmemiş, tanımamışım

Yarım akıllı bir sofradayım

Ne mezem ne rakım bana yaramamış 

Ne kokum, ne sözüm ne yüzüm senin olmamış

İnada binmiş iş

Vazgeçiyorsan düşünme,

Farzet bir pazar günü gitmişim

Bir şehir iki yeni yabancı 

Bu hasreti gidip ona çalsana kemancı

Ki dinler o yalancı

Devası yok arama geçmiyor sancım

Bir yaz günü bahçeme sonbahar ekmiş

Yalan demiş önce bu çabalara

İçime sığmayan el örgü sevdam,

Ne yazık sığıyor bir hoşçakala


Ölüm dağıtıyor sen ömür demişsin 

İçin acıyor, gülümsemişsin 

Öyle bir dikene gülüm demişsin 

Bu sele kırk kış sürüklenirsin 

Hani sorarsa biri tek suçlu benim tüm

Diyetini öderim

Niye mi? 

Çalıyor beş senemi

Everest gibi keşkelerim

Kalmadı zulamda sabır sonunda

Titanik gibiyim sen ise buz dağı

Hiç bir güç beni batıramazdı da

Hep cepten yedim aşk konusunda

Canımı yaksan ne olur?

Etkisi bir bardak su gibi denize

His, aşk değil hep dertse bize

Gerek yok böyle hissetmemize


Sabahın ışıkları doğmadan

Bu aşk her ikimizi yormadan

Hayalimden güllerim solmadan

Artık mutluluk bize herşeyde çok uzak

Bizi vurdu bu kader

İnan halimiz beter

Avuçlarımda soldu güvendiğim aşk

Umudum tükenmiş

Boyle sevmek güzelmiş

Hayallerimde soldu güvendiğim aşk

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

BENGÜ - ALEYHİME ŞARKI SÖZLERİ

  Bengü - Aleyhime Şarkı Sözleri Güne senle başlamak benim için zorunlu Bilmiyorum bu halimden kimler sorumlu Bi kadeh daha koysam sorun olur mu Söyle bana bu gözyaşım birgün kurur mu? Dillere düştük yok neden Soğudun mu benden harbiden Dolmamış bak hala çilem Desek doğru olur mu Dönmen lazım acilen Bir cümlene hasret bu beden Söyle makul bir neden Görsem içim soğur mu Aklım almıyor inan benim Sen ne söylesen ben hep tamam dedim Geçmez ki öyle kolay yaram derin Bekleyemem aleyhime zaman benim Şarkının genel mesajı, bir ilişkide yaşanan zorluklara rağmen, iletişim kurma ve anlayışlı olma öneminin altını çizmektedir. İki taraf arasındaki kopukluğun ve çatışmaların üstesinden gelmek için anlayış, sabır ve açık iletişim gereklidir. Ayrıca, zamanın iyileştirici gücüne vurgu yaparak, hayatın devam ettiğini ve geçmişteki acıların zamanla hafiflediğini anlatır.

BİLAL SONSES, ZEHRA - SEVDAM ŞARKI SÖZLERİ

  Bilal SONSES & Zehra - Sevdam Şarkı Sözleri Savaştım durdum, hayaller kurdum Ararken buldum, sende ben mutluluğu Yürek sana vurgun, bu can yine durgun İnan ki yoruldum, kaçta gel bul huzuru Gönlümü bile bile aldatamam Kalbim hayaline kanmasa da Utanırım seni sana anlatamam Aşkım bitecek sanma sana Gel gir gönlüme gönlündür derman Varsın dönsün devran, baktığım her yer sen bak Yerinde dursun umudum Ömrüm ömrüne olsun hep sevdam Sen Mecnun ben Leyla, o nasıl göz nasıl endam? Seninle buldum huzuru Şarkı, bir aşk ilişkisinin karmaşıklığını ve derinliğini anlatır. İki kişi arasındaki tutkulu sevgi ve karşılıklı bağ, zorluklara rağmen güçlü kalır. Şarkıda, yaşanan fedakarlıklar, umutlar ve sadakat vurgulanarak, aşkın gücü ve huzur verici etkisi ön plana çıkarılır.

ECE MUMAY, İLYAS YALÇINTAŞ- ŞAHİT ŞARKI SÖZLERİ

  Ece Mumay & İlyas Yalçıntaş - Şahit Şarkı Sözleri Arasam mı, duysam mı sesini Yeniden üzülür müyüm bilemem Bi sorsam halini, bilsem yerini Gelirim inan ki hiç düşünmeden Ağlasam mı, gülsem mi bilemem Bu durum bana tanıdık değil Uzak olduk bi süre Konuşmadık bile Yeter kalbim buna alışık değil Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Bu şarkının genel mesajı, ilişkilerin karmaşıklığını ve içsel çatışmalarını anlamak ve kabul etmek gerektiğini vurgular. İlişkilerdeki zorluklar, uzaklık, iletişim eksikliği ve duygusal dalgalanmalar gibi konular üzerinde durularak, aşkın ve bağlılığın bu zorlukları aşabileceği ve ilişkiyi güçlendirebileceği mesajı verilir. Ayrıca, kalplerin adil olmadığı ve ilişkilerde acıların ve mutlulukların birlikte deneyimlendiği gerçeği de vurgulanır. Sonuç olarak, şarkıda ilişki