Ana içeriğe atla

Güneş - Bölüm Sonu Şarkı Sözleri

 

Güneş - Bölüm Sonu Şarkı Sözleri


uzak kalsam iyi 

senden bana elbet hayır yok 

ama aklımı yedi

gece yanında kim uyuyor ?

ne yanımda iyisin, ne de böyle uzak 

belki bi rüya değil bebek harbiden de vasattır bu

belki de bölüm sonu   


sanmıştım ki sen hep bana aittin

bırakırken ellerini uzağa ittin 

beni bi kez olsun böyle yarım bırakma

karşındayım şimdi bana susma anlat

nasıl yendin bu hissi?

(söyle bebek)

nasıl benden iyisin ?

geceleri olmuyor mu sana da bi zor 

sıyrılamadıysan hala bi de bana sor


anlattım dinlemedin 

seni böyle seven enayiyi göremezsin 

başkalarında aradığını ben de de bul 

kıskançlık krizleriyle gece boğul sen de 

bu gözler inan olcak hep seninle 

bebeğimi üzemez benden başka kimse 

inanamadıysan aşkıma gel de böyle bi bak 

döndürür başımı inan benim her seferde 


sakladım bulamadı kimse 

bana sormadın ki senin zaten burda her şey 

sahip olduğum 

benim olduğunu söyle 

beni bulduğun 

doğrudur her seferinde 

dert oldu bana 

söylediklerin yetmedi 

sert vurdu bana 

yaşattığın travmalara koy noktayı  

belki bizim için artık bi şans kalmadı.  


Oynadım tüm gücümle bu rölü

Sense kaçtın öyle Uzaklara

Ağır ağır yaklaştı kederim bana

Benim kadar kötü davranamazdın ya

önceleri ayrılmaz ikiliydik

Şimdi yoksun Bunun nesi zevkli 

Sana senin kadar inan kimse dayanmaz beni senin kadar iyi anlayamazlar ama

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

BENGÜ - ALEYHİME ŞARKI SÖZLERİ

  Bengü - Aleyhime Şarkı Sözleri Güne senle başlamak benim için zorunlu Bilmiyorum bu halimden kimler sorumlu Bi kadeh daha koysam sorun olur mu Söyle bana bu gözyaşım birgün kurur mu? Dillere düştük yok neden Soğudun mu benden harbiden Dolmamış bak hala çilem Desek doğru olur mu Dönmen lazım acilen Bir cümlene hasret bu beden Söyle makul bir neden Görsem içim soğur mu Aklım almıyor inan benim Sen ne söylesen ben hep tamam dedim Geçmez ki öyle kolay yaram derin Bekleyemem aleyhime zaman benim Şarkının genel mesajı, bir ilişkide yaşanan zorluklara rağmen, iletişim kurma ve anlayışlı olma öneminin altını çizmektedir. İki taraf arasındaki kopukluğun ve çatışmaların üstesinden gelmek için anlayış, sabır ve açık iletişim gereklidir. Ayrıca, zamanın iyileştirici gücüne vurgu yaparak, hayatın devam ettiğini ve geçmişteki acıların zamanla hafiflediğini anlatır.

BİLAL SONSES, ZEHRA - SEVDAM ŞARKI SÖZLERİ

  Bilal SONSES & Zehra - Sevdam Şarkı Sözleri Savaştım durdum, hayaller kurdum Ararken buldum, sende ben mutluluğu Yürek sana vurgun, bu can yine durgun İnan ki yoruldum, kaçta gel bul huzuru Gönlümü bile bile aldatamam Kalbim hayaline kanmasa da Utanırım seni sana anlatamam Aşkım bitecek sanma sana Gel gir gönlüme gönlündür derman Varsın dönsün devran, baktığım her yer sen bak Yerinde dursun umudum Ömrüm ömrüne olsun hep sevdam Sen Mecnun ben Leyla, o nasıl göz nasıl endam? Seninle buldum huzuru Şarkı, bir aşk ilişkisinin karmaşıklığını ve derinliğini anlatır. İki kişi arasındaki tutkulu sevgi ve karşılıklı bağ, zorluklara rağmen güçlü kalır. Şarkıda, yaşanan fedakarlıklar, umutlar ve sadakat vurgulanarak, aşkın gücü ve huzur verici etkisi ön plana çıkarılır.

ECE MUMAY, İLYAS YALÇINTAŞ- ŞAHİT ŞARKI SÖZLERİ

  Ece Mumay & İlyas Yalçıntaş - Şahit Şarkı Sözleri Arasam mı, duysam mı sesini Yeniden üzülür müyüm bilemem Bi sorsam halini, bilsem yerini Gelirim inan ki hiç düşünmeden Ağlasam mı, gülsem mi bilemem Bu durum bana tanıdık değil Uzak olduk bi süre Konuşmadık bile Yeter kalbim buna alışık değil Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Bu şarkının genel mesajı, ilişkilerin karmaşıklığını ve içsel çatışmalarını anlamak ve kabul etmek gerektiğini vurgular. İlişkilerdeki zorluklar, uzaklık, iletişim eksikliği ve duygusal dalgalanmalar gibi konular üzerinde durularak, aşkın ve bağlılığın bu zorlukları aşabileceği ve ilişkiyi güçlendirebileceği mesajı verilir. Ayrıca, kalplerin adil olmadığı ve ilişkilerde acıların ve mutlulukların birlikte deneyimlendiği gerçeği de vurgulanır. Sonuç olarak, şarkıda ilişki