Ana içeriğe atla

Burak Bulut - Yaşandı ve Bitti Şarkı Sözleri

 

 Burak Bulut - Yaşandı ve Bitti Şarkı Sözleri


Bana dünyaları versen de 

Gözlerinde görürüm hayallerini

Para çare mi her derde 

Ben bilirim unuttuğun dünlerini


Çok düştün ben vardım 

Şimdi yanındaki dost nerede 

Hayal oldu gitti yalnızlık 

Kaldı usulca bir özlemle


Yaşandı ve de bitti sana minnettarım 

Yanlış insanlarla dolu benim her yanım 

Masal anlatma yeter ki onu duysam ağlarım 

Teninde bir soğukluk ben tam da ordayım"Yaşandı ve Bitti" şarkısının genel mesajı, şarkının sözlerinde ifade edilen duygusal bir içeriğe sahiptir. Şarkıda anlatılan hikaye, aşk, kayıp, hayal kırıklığı ve özlem gibi duygusal temalara odaklanmaktadır.


Şarkının sözlerinde, bir ilişkinin sona erdiği ve bu sonun bazı acı dolu duyguları beraberinde getirdiği anlatılıyor gibi görünüyor. Şarkının sözlerinde, kaybedilen bir sevgiliye duyulan minnettarlık, yanlış insanlarla olan ilişkilere dair hayal kırıklığı ve bu kaybın yarattığı bir tür yalnızlık ve özlem vurgulanıyor.


Genel olarak, şarkıda duygusal bir hikaye anlatılıyor ve bu hikaye, kaybedilen bir ilişki veya aşkın yarattığı duygusal karmaşayı ve ardında bıraktığı etkileri ifade ediyor.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSMAİL YK - GEL DE OF ÇEKME ŞARKI SÖZLERİ

 İsmail Yk - Gel de Of Çekme Şarkı Sözleri Söyleyin bana neredeyim  Neden karanlık bu oda  Sanki soğuk dar mezara Attılar, kıydılar bana  Tuttular beni buralarda Bırakmıyorlar ona  Kaç gün oldu uyumadım Anlasanıza  Gel de of çekme.  Gel de düşünme.  Yarim kim bilir hangi kolda. Gel de ah çekme.  Gözlerim yaş dünyam batar  Son kelimem sana ağlar  Kanla yazılmış duvarlar  Senin adın akar. Gel de of çekme.  Gel de düşünme.  Yarim kim bilir hangi kolda. Gel de ah çekme.

Ferdi Tayfur - Aşkımı İnkar Ettin Şarkı Sözleri

  Ferdi Tayfur - Aşkımı İnkar Ettin Şarkı Sözleri Seninle bir zamanlar Mesut günler geçirdim Ümit dolu gönlümde Sana bir ömür verdim Seninle bir zamanlar Mesut günler geçirdim Ümit dolu gönlümde Sana bir ömür verdim Aşkınla hep ağladım inledim Gözyaşımı silmedin sevgilim Anlamadım sen beni Affedemem ben seni Bilmedin ah bilmedin kıymetimi Beni ömrüm boyunca Ümit verip beklettin Ellerle bir olunca  aşkımı inkar ettin Beni ömrüm boyunca Ümit verip beklettin Ellerle bir olunca Aşkımı inkar ettin Aşkınla hep ağladım inledim Gözyaşımı silmedin sevgilim Anlamadım sen beni Affedemem ben seni Bilmedin ah bilmedin kıymetimi Bilmedin ah bilmedin kıymetim

EBRU YAŞAR - YİNE ÇALIYOR ŞARKI SÖZLERİ

 Ebru Yaşar – Yine Çalıyor Şarkı Sözleri Hangi sorunun cevabı bendeki Bu olsun be kader Halimden anlaşıldığı gibi Durumlar besbeter Yine çalıyor hüzzam şarkıları Geçmiyor yine kalbimin kırıkları Son dileğim var o akşamlara Dön gel, bide söz ver Yine çalıyor hüzzam şarkıları Geçmiyor yine kalbimin kırıkları Son dileğim var o akşamlara Dön gel, bide söz ver Yapma aşkı kalbinin paçavrası