Ana içeriğe atla

Fatih Kafesci - Delirmek İstiyorum

 

Fatih Kafesci - Delirmek İstiyorum


Fatih Kafesci'nin, 2K Prodüksiyon etiketiyle yayınlanan "Delirmek İstiyorum" isimli tekli çalışması, 4K çözünürlüğünde video klibi.


Söz & Müzik: Fatih Kafesci

Düzenleme: Altay Ekren

Mix & Mastering: Altay Ekren

Vokal Koçu: Altar Kafesci

Vokaller: Altar Kafesci & Ari Aliciyan

Gitar: Serhan Yasdıman

Yaylılar: İstanbul Strings

Kayıt: Ari Aliciyan // Stüdyo Klakson

Klip Yönetmeni: Yekta İsmail Gök

Dop: Yekta İsmail Gök

Yönetmen Asistanı: Utku Karakaş

2. Yönetmen Asistanı: Atakan Uluçay

Editör: Ulvi Kemal Aydın 

Color: Yekta Films

Oyuncu & Dansçı: Liz Ardi

Yardımcı Oyuncular: Kemal Işık & Utku Karakaş

Makyaj: Mesut Özuzun

Saç: Mesut Özuzun - Oğuz Akdeniz


"Delirmek İstiyorum" şarkı sözleri ile


Benim küçük, biraz büyük sorunlarım var

Geride bıraktım her şeyi acı hatıralar 


Yalana dolana hiç gerek yok 

Bende ki sorun az biraz trajik 

Şöyle bir aynaya baktım da

Durumum sanki psikolojik 


Doktor kontrolünde delirmek istiyorum 

Gece gündüz içip içip sarhoş olamıyorum

Rest çektim herkese tek başıma yürüyorum

Sen kal şimdi yerinde ben gidiyorum

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

BENGÜ - ALEYHİME ŞARKI SÖZLERİ

  Bengü - Aleyhime Şarkı Sözleri Güne senle başlamak benim için zorunlu Bilmiyorum bu halimden kimler sorumlu Bi kadeh daha koysam sorun olur mu Söyle bana bu gözyaşım birgün kurur mu? Dillere düştük yok neden Soğudun mu benden harbiden Dolmamış bak hala çilem Desek doğru olur mu Dönmen lazım acilen Bir cümlene hasret bu beden Söyle makul bir neden Görsem içim soğur mu Aklım almıyor inan benim Sen ne söylesen ben hep tamam dedim Geçmez ki öyle kolay yaram derin Bekleyemem aleyhime zaman benim Şarkının genel mesajı, bir ilişkide yaşanan zorluklara rağmen, iletişim kurma ve anlayışlı olma öneminin altını çizmektedir. İki taraf arasındaki kopukluğun ve çatışmaların üstesinden gelmek için anlayış, sabır ve açık iletişim gereklidir. Ayrıca, zamanın iyileştirici gücüne vurgu yaparak, hayatın devam ettiğini ve geçmişteki acıların zamanla hafiflediğini anlatır.

BİLAL SONSES, ZEHRA - SEVDAM ŞARKI SÖZLERİ

  Bilal SONSES & Zehra - Sevdam Şarkı Sözleri Savaştım durdum, hayaller kurdum Ararken buldum, sende ben mutluluğu Yürek sana vurgun, bu can yine durgun İnan ki yoruldum, kaçta gel bul huzuru Gönlümü bile bile aldatamam Kalbim hayaline kanmasa da Utanırım seni sana anlatamam Aşkım bitecek sanma sana Gel gir gönlüme gönlündür derman Varsın dönsün devran, baktığım her yer sen bak Yerinde dursun umudum Ömrüm ömrüne olsun hep sevdam Sen Mecnun ben Leyla, o nasıl göz nasıl endam? Seninle buldum huzuru Şarkı, bir aşk ilişkisinin karmaşıklığını ve derinliğini anlatır. İki kişi arasındaki tutkulu sevgi ve karşılıklı bağ, zorluklara rağmen güçlü kalır. Şarkıda, yaşanan fedakarlıklar, umutlar ve sadakat vurgulanarak, aşkın gücü ve huzur verici etkisi ön plana çıkarılır.

ECE MUMAY, İLYAS YALÇINTAŞ- ŞAHİT ŞARKI SÖZLERİ

  Ece Mumay & İlyas Yalçıntaş - Şahit Şarkı Sözleri Arasam mı, duysam mı sesini Yeniden üzülür müyüm bilemem Bi sorsam halini, bilsem yerini Gelirim inan ki hiç düşünmeden Ağlasam mı, gülsem mi bilemem Bu durum bana tanıdık değil Uzak olduk bi süre Konuşmadık bile Yeter kalbim buna alışık değil Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Bu şarkının genel mesajı, ilişkilerin karmaşıklığını ve içsel çatışmalarını anlamak ve kabul etmek gerektiğini vurgular. İlişkilerdeki zorluklar, uzaklık, iletişim eksikliği ve duygusal dalgalanmalar gibi konular üzerinde durularak, aşkın ve bağlılığın bu zorlukları aşabileceği ve ilişkiyi güçlendirebileceği mesajı verilir. Ayrıca, kalplerin adil olmadığı ve ilişkilerde acıların ve mutlulukların birlikte deneyimlendiği gerçeği de vurgulanır. Sonuç olarak, şarkıda ilişki