Ana içeriğe atla

Kutsal Evcimen - Munzur'a Verdim Yanımı (Official Video)

 

Kutsal Evcimen - Munzur'a Verdim Yanımı (Official Video)


Kutsal Evcimen'in yeni tekli çalışması "Munzur'a Verdim Yanıma" Kutsal Evcimen YouTube kanalında yayında!


Tür: Türk Halk Müziği / Türkü 

Albüm: Munzur'a Verdim Yanıma (Remix)


Youtube'da Abone Olmak İçin: https://goo.gl/yyezaq

Instagram: https://goo.gl/xUNRZt

Facebook: https://goo.gl/HPcnQ8

Twitter: https://goo.gl/4FP5dE

TikTok: https://bit.ly/36cM8vM

I Tunes: https://goo.gl/L2xwGG

Spotify: https://bit.ly/3Spbxc0

Deezer: https://goo.gl/H8j1R9


Söz - Müzik: Hasan Baba

Bağlama, Şelpe, Divan, Cura, Pençe: Kutsal Evcimen

Akustik Gitar, Bas Gitar: Sinan Güngör 

Mey, Duduk, Zurna: Cem Ekmen 

Perküsyon: Şakir Ozan Uygan 

Mix - Mastering: Enver Akarcalı 


Klip Yönetmeni: Taner Yavuz


Türkü Sözleri: 


Dünden beri ağlamışım 

Efkara verdim yanımı 

Derdi derde bağlamışım

Ziyana verdim yanımı 

Öyle midir dünya halı 


Şu dünyanın çilesine

Bilmem geldim ben nesine

Derman aramam derdime 

Kedere verdim yanımı 

Böyle midir dünya halı


Vardan yoktan elim çektim 

Bağladım göçüm giderim

İnce ince karlar gibi

Dağlara verdim yanımı 

Munzur'a verdim yanımı

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

MURAT KEKİLLİ - PASLI ÇİVİ ŞARKI SÖZLERİ

 Murat Kekilli - Paslı Çivi Şarkı Sözleri Paslı bir çividir sevdan ömrüme, Batar yüreğime acımasızca her gece Kördür gözlerim Görmez gözlerinden başkasını…  Bildiğin paslı bir çividir  Yokluğun batıyor yüreğime  Her gece acımasızca Kirli bir leke tadındadır bıraktığın Hem küflüdür hem küfür Şu yokluğun… Bu şarkının ana teması, sevgilinin ayrılığı ve yokluğunun yarattığı acı ve hüzündür. Şarkı sözlerinde, sevdiğin kişinin yokluğunun paslı bir çivi gibi kalbe saplanması ve her gece acı verici bir şekilde hissedilmesi betimleniyor. Sevgilinin ayrılığı, kirli bir leke gibi kalpte iz bırakırken, yokluğu hem fiziksel hem de duygusal olarak etkileyici bir şekilde tasvir ediliyor.

ECE MUMAY, İLYAS YALÇINTAŞ- ŞAHİT ŞARKI SÖZLERİ

  Ece Mumay & İlyas Yalçıntaş - Şahit Şarkı Sözleri Arasam mı, duysam mı sesini Yeniden üzülür müyüm bilemem Bi sorsam halini, bilsem yerini Gelirim inan ki hiç düşünmeden Ağlasam mı, gülsem mi bilemem Bu durum bana tanıdık değil Uzak olduk bi süre Konuşmadık bile Yeter kalbim buna alışık değil Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Bu şarkının genel mesajı, ilişkilerin karmaşıklığını ve içsel çatışmalarını anlamak ve kabul etmek gerektiğini vurgular. İlişkilerdeki zorluklar, uzaklık, iletişim eksikliği ve duygusal dalgalanmalar gibi konular üzerinde durularak, aşkın ve bağlılığın bu zorlukları aşabileceği ve ilişkiyi güçlendirebileceği mesajı verilir. Ayrıca, kalplerin adil olmadığı ve ilişkilerde acıların ve mutlulukların birlikte deneyimlendiği gerçeği de vurgulanır. Sonuç olarak, şarkıda ilişki

BİLAL SONSES, ZEHRA - SEVDAM ŞARKI SÖZLERİ

  Bilal SONSES & Zehra - Sevdam Şarkı Sözleri Savaştım durdum, hayaller kurdum Ararken buldum, sende ben mutluluğu Yürek sana vurgun, bu can yine durgun İnan ki yoruldum, kaçta gel bul huzuru Gönlümü bile bile aldatamam Kalbim hayaline kanmasa da Utanırım seni sana anlatamam Aşkım bitecek sanma sana Gel gir gönlüme gönlündür derman Varsın dönsün devran, baktığım her yer sen bak Yerinde dursun umudum Ömrüm ömrüne olsun hep sevdam Sen Mecnun ben Leyla, o nasıl göz nasıl endam? Seninle buldum huzuru Şarkı, bir aşk ilişkisinin karmaşıklığını ve derinliğini anlatır. İki kişi arasındaki tutkulu sevgi ve karşılıklı bağ, zorluklara rağmen güçlü kalır. Şarkıda, yaşanan fedakarlıklar, umutlar ve sadakat vurgulanarak, aşkın gücü ve huzur verici etkisi ön plana çıkarılır.