Ana içeriğe atla

Velet - Deprem Şarkı Sözleri

 

Velet - Deprem Şarkı Sözleri


Uyandı şehir 

Yürek dağladı kara haber 

Şafak vakti titredi gökyüzünde bu yıldızlar

Topraklar inletti anne duası

Kırıldı umutlar, sel oldu gözyaşlar

Enkazın kötü kokusu şehrimi sardı

Bundan nasıl büyük bir acı var

Bir anda çöktü dünya yıkıldı masum evler

Kucakladı enkaz acının hüznüyle çığlıkları

Gözlerde hüzün yürekte yangın

Hava soğuk kimse üşümedi

Çığlık çığlık kıyamet ortasında 

O gece büyüdü şehirde ki bütün çocuklar 

Karanlıkla çevrili masumiyetin uykusuna dalan şehir 

Çocukların mı kayıp? yavruların mı kayıp?

Uyan uyan uyan

Kuşlar sustu yüreğimde hüzün serildi

Acılar dans etti gözyaşlarım sel oldu

Gecenin karanlığında yitip giden umutlar gibiyim inan

Kırılan kalplerde birer yara açtı

Enkazın altında kaybolan masum yüzler binler gitti

Acının kokusu tenimde kırgınlığımı hatırlat bana

Hüzünlü anılar dolu sokaklar acının ve sevginin izlerini taşıyan her şey var burda

Gel gör bak


Seni nasıl özledim

gel gör bak

sizi nasıl özledim

gel gör bak

yüreğim dayanmaz artık

gel gör bak

bu yarayı beraber sardık

gel gör bak


seni nasıl özledim

gel gör bak

sizi nasıl özledim

gel gör bak

yüreğim dayanmaz artık

gel gör bak

bu yarayı beraber sardık

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

BENGÜ - ALEYHİME ŞARKI SÖZLERİ

  Bengü - Aleyhime Şarkı Sözleri Güne senle başlamak benim için zorunlu Bilmiyorum bu halimden kimler sorumlu Bi kadeh daha koysam sorun olur mu Söyle bana bu gözyaşım birgün kurur mu? Dillere düştük yok neden Soğudun mu benden harbiden Dolmamış bak hala çilem Desek doğru olur mu Dönmen lazım acilen Bir cümlene hasret bu beden Söyle makul bir neden Görsem içim soğur mu Aklım almıyor inan benim Sen ne söylesen ben hep tamam dedim Geçmez ki öyle kolay yaram derin Bekleyemem aleyhime zaman benim Şarkının genel mesajı, bir ilişkide yaşanan zorluklara rağmen, iletişim kurma ve anlayışlı olma öneminin altını çizmektedir. İki taraf arasındaki kopukluğun ve çatışmaların üstesinden gelmek için anlayış, sabır ve açık iletişim gereklidir. Ayrıca, zamanın iyileştirici gücüne vurgu yaparak, hayatın devam ettiğini ve geçmişteki acıların zamanla hafiflediğini anlatır.

BİLAL SONSES, ZEHRA - SEVDAM ŞARKI SÖZLERİ

  Bilal SONSES & Zehra - Sevdam Şarkı Sözleri Savaştım durdum, hayaller kurdum Ararken buldum, sende ben mutluluğu Yürek sana vurgun, bu can yine durgun İnan ki yoruldum, kaçta gel bul huzuru Gönlümü bile bile aldatamam Kalbim hayaline kanmasa da Utanırım seni sana anlatamam Aşkım bitecek sanma sana Gel gir gönlüme gönlündür derman Varsın dönsün devran, baktığım her yer sen bak Yerinde dursun umudum Ömrüm ömrüne olsun hep sevdam Sen Mecnun ben Leyla, o nasıl göz nasıl endam? Seninle buldum huzuru Şarkı, bir aşk ilişkisinin karmaşıklığını ve derinliğini anlatır. İki kişi arasındaki tutkulu sevgi ve karşılıklı bağ, zorluklara rağmen güçlü kalır. Şarkıda, yaşanan fedakarlıklar, umutlar ve sadakat vurgulanarak, aşkın gücü ve huzur verici etkisi ön plana çıkarılır.

ECE MUMAY, İLYAS YALÇINTAŞ- ŞAHİT ŞARKI SÖZLERİ

  Ece Mumay & İlyas Yalçıntaş - Şahit Şarkı Sözleri Arasam mı, duysam mı sesini Yeniden üzülür müyüm bilemem Bi sorsam halini, bilsem yerini Gelirim inan ki hiç düşünmeden Ağlasam mı, gülsem mi bilemem Bu durum bana tanıdık değil Uzak olduk bi süre Konuşmadık bile Yeter kalbim buna alışık değil Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Bu şarkının genel mesajı, ilişkilerin karmaşıklığını ve içsel çatışmalarını anlamak ve kabul etmek gerektiğini vurgular. İlişkilerdeki zorluklar, uzaklık, iletişim eksikliği ve duygusal dalgalanmalar gibi konular üzerinde durularak, aşkın ve bağlılığın bu zorlukları aşabileceği ve ilişkiyi güçlendirebileceği mesajı verilir. Ayrıca, kalplerin adil olmadığı ve ilişkilerde acıların ve mutlulukların birlikte deneyimlendiği gerçeği de vurgulanır. Sonuç olarak, şarkıda ilişki