Ana içeriğe atla

Velet - Umudunu Kesme Şarkı Sözleri

 

Velet - Umudunu Kesme Şarkı Sözleri


Benim her şeyim aynı

Aldılar benden aybı

Yüreğim Laf etme bana ben artık oldum gayrı

Beni nasıl bana anlatıyosun

Daha seni sana söylemedim kaos yaratıyosun

İçimi döküyorum yara bere hep

Yazılarımın yarısı da kara hep


Başıma gelen her şey geçer one day, ima go one way,

if i fall one day beni tut, ima find my route, baby gal your cute . 


Umudunu kesme bir gün yerime geç kendini gör be oo

Tanımıyor daha beni oo

Biliyorum görür bir gün o

Umudunu kesme bir gün yerime geç kendini gör be oo

Tanımıyor daha beni oo

Biliyorum görür beni bir gün o


Seni anlatır ahım

Bir o kadar sen dolu şarkım

Farkındayım abarttım

Olduğun her konuya kapak attım

Aşkının ederi ne ?

Senin verdiğin acının bedeli ne ?

Bedenimi koydum ederine

Kafa tutuyorum eceline


Gerçeği benden duy çiçeğim için ben balımdan geçtim

Serçeyi benden duy ulaşmak için bir orman deştim


Yapma bunu bize bayan 

Dayan bugünler geçer bir an uyan

Rüyada umutlar varmış

Gerçekler karadan da beyazmış 


Umudunu kesme bir gün yerime geç kendini gör be oo

Tanımıyor daha beni oo

Biliyorum görür beni bir gün o

Umudunu kesme bir gün yerime geç kendini gör be oo

Tanımıyor daha beni oo

Biliyorum görür beni bir gün o

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

MURAT KEKİLLİ - PASLI ÇİVİ ŞARKI SÖZLERİ

 Murat Kekilli - Paslı Çivi Şarkı Sözleri Paslı bir çividir sevdan ömrüme, Batar yüreğime acımasızca her gece Kördür gözlerim Görmez gözlerinden başkasını…  Bildiğin paslı bir çividir  Yokluğun batıyor yüreğime  Her gece acımasızca Kirli bir leke tadındadır bıraktığın Hem küflüdür hem küfür Şu yokluğun… Bu şarkının ana teması, sevgilinin ayrılığı ve yokluğunun yarattığı acı ve hüzündür. Şarkı sözlerinde, sevdiğin kişinin yokluğunun paslı bir çivi gibi kalbe saplanması ve her gece acı verici bir şekilde hissedilmesi betimleniyor. Sevgilinin ayrılığı, kirli bir leke gibi kalpte iz bırakırken, yokluğu hem fiziksel hem de duygusal olarak etkileyici bir şekilde tasvir ediliyor.

ECE MUMAY, İLYAS YALÇINTAŞ- ŞAHİT ŞARKI SÖZLERİ

  Ece Mumay & İlyas Yalçıntaş - Şahit Şarkı Sözleri Arasam mı, duysam mı sesini Yeniden üzülür müyüm bilemem Bi sorsam halini, bilsem yerini Gelirim inan ki hiç düşünmeden Ağlasam mı, gülsem mi bilemem Bu durum bana tanıdık değil Uzak olduk bi süre Konuşmadık bile Yeter kalbim buna alışık değil Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Bu şarkının genel mesajı, ilişkilerin karmaşıklığını ve içsel çatışmalarını anlamak ve kabul etmek gerektiğini vurgular. İlişkilerdeki zorluklar, uzaklık, iletişim eksikliği ve duygusal dalgalanmalar gibi konular üzerinde durularak, aşkın ve bağlılığın bu zorlukları aşabileceği ve ilişkiyi güçlendirebileceği mesajı verilir. Ayrıca, kalplerin adil olmadığı ve ilişkilerde acıların ve mutlulukların birlikte deneyimlendiği gerçeği de vurgulanır. Sonuç olarak, şarkıda ilişki

BİLAL SONSES, ZEHRA - SEVDAM ŞARKI SÖZLERİ

  Bilal SONSES & Zehra - Sevdam Şarkı Sözleri Savaştım durdum, hayaller kurdum Ararken buldum, sende ben mutluluğu Yürek sana vurgun, bu can yine durgun İnan ki yoruldum, kaçta gel bul huzuru Gönlümü bile bile aldatamam Kalbim hayaline kanmasa da Utanırım seni sana anlatamam Aşkım bitecek sanma sana Gel gir gönlüme gönlündür derman Varsın dönsün devran, baktığım her yer sen bak Yerinde dursun umudum Ömrüm ömrüne olsun hep sevdam Sen Mecnun ben Leyla, o nasıl göz nasıl endam? Seninle buldum huzuru Şarkı, bir aşk ilişkisinin karmaşıklığını ve derinliğini anlatır. İki kişi arasındaki tutkulu sevgi ve karşılıklı bağ, zorluklara rağmen güçlü kalır. Şarkıda, yaşanan fedakarlıklar, umutlar ve sadakat vurgulanarak, aşkın gücü ve huzur verici etkisi ön plana çıkarılır.