Ana içeriğe atla

ROTTERDAM FREESTYLE ŞARKI SÖZLERİ

 

Aksan, Critical & Bartofso – ROTTERDAM FREESTYLE Şarkı Sözleri


İstanbul, Rotterdam ve sahne

Döktüm şurubuma Bombay, canе

Rahat ol, tok artık tüm mahalle

Her semtte çekerim sandalye

Bam bam, Fatih hocam gibi bam bam

On kişi düşmanım, biri kankam

Elim, kolum uzun; isim saymam

Takım kalabalık, hepsi hayvan

Artık canım tatlı, tatlı senden bile

Konum isteme benden, n'olur

Yoksa bi'çok kişi yalan olur

Kovanlar yeni mermi doğurur

Aktı kanım; deli, deli zaten

Sınama beni sen de, n'olur

GNG, Avrupa, farklı kale

Uğruna çok kişi mazi olur


Kırdık kalemleri **

Üs-üs-üstümde fenalarla

Gezdim salakta, Amsterdam'da

Volvo ve Cooper, var sekiz kişi

İstanbul gibi hep çete işi

Sorry man, okey, çektik biz fişi

Coffee shop baba, no paparazi

Volvo ve Cooper, var sekiz kişi

İstanbul gibi hep çete işi

Sorry man, okey, çektik biz fişi

Coffee shop baba, no paparazi


Çok yoğun trafik

Valla İstanbul, Paris, ey

Rotterdam, Amsterdam

Gördüm defalarca halis

Gezdim yaya, yoktu polis

Çete her şekilde aktif

Dolandım baba gibi tüm şehri

İnan, değilim bi' turist

Mahalle her şekil etiket

Caz yapma, o sesi kes

Bağcılar, İstanbul; gez Berlin, Viyana

Geziyoruz son ses

Keke, manitalar kontes

Gördüm, düştü bütün herkes

Bahanem olmasın sakın birileri

Ama düşürürüm tek tek

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

MURAT KEKİLLİ - PASLI ÇİVİ ŞARKI SÖZLERİ

 Murat Kekilli - Paslı Çivi Şarkı Sözleri Paslı bir çividir sevdan ömrüme, Batar yüreğime acımasızca her gece Kördür gözlerim Görmez gözlerinden başkasını…  Bildiğin paslı bir çividir  Yokluğun batıyor yüreğime  Her gece acımasızca Kirli bir leke tadındadır bıraktığın Hem küflüdür hem küfür Şu yokluğun… Bu şarkının ana teması, sevgilinin ayrılığı ve yokluğunun yarattığı acı ve hüzündür. Şarkı sözlerinde, sevdiğin kişinin yokluğunun paslı bir çivi gibi kalbe saplanması ve her gece acı verici bir şekilde hissedilmesi betimleniyor. Sevgilinin ayrılığı, kirli bir leke gibi kalpte iz bırakırken, yokluğu hem fiziksel hem de duygusal olarak etkileyici bir şekilde tasvir ediliyor.

ECE MUMAY, İLYAS YALÇINTAŞ- ŞAHİT ŞARKI SÖZLERİ

  Ece Mumay & İlyas Yalçıntaş - Şahit Şarkı Sözleri Arasam mı, duysam mı sesini Yeniden üzülür müyüm bilemem Bi sorsam halini, bilsem yerini Gelirim inan ki hiç düşünmeden Ağlasam mı, gülsem mi bilemem Bu durum bana tanıdık değil Uzak olduk bi süre Konuşmadık bile Yeter kalbim buna alışık değil Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Bu şarkının genel mesajı, ilişkilerin karmaşıklığını ve içsel çatışmalarını anlamak ve kabul etmek gerektiğini vurgular. İlişkilerdeki zorluklar, uzaklık, iletişim eksikliği ve duygusal dalgalanmalar gibi konular üzerinde durularak, aşkın ve bağlılığın bu zorlukları aşabileceği ve ilişkiyi güçlendirebileceği mesajı verilir. Ayrıca, kalplerin adil olmadığı ve ilişkilerde acıların ve mutlulukların birlikte deneyimlendiği gerçeği de vurgulanır. Sonuç olarak, şarkıda ilişki

BİLAL SONSES, ZEHRA - SEVDAM ŞARKI SÖZLERİ

  Bilal SONSES & Zehra - Sevdam Şarkı Sözleri Savaştım durdum, hayaller kurdum Ararken buldum, sende ben mutluluğu Yürek sana vurgun, bu can yine durgun İnan ki yoruldum, kaçta gel bul huzuru Gönlümü bile bile aldatamam Kalbim hayaline kanmasa da Utanırım seni sana anlatamam Aşkım bitecek sanma sana Gel gir gönlüme gönlündür derman Varsın dönsün devran, baktığım her yer sen bak Yerinde dursun umudum Ömrüm ömrüne olsun hep sevdam Sen Mecnun ben Leyla, o nasıl göz nasıl endam? Seninle buldum huzuru Şarkı, bir aşk ilişkisinin karmaşıklığını ve derinliğini anlatır. İki kişi arasındaki tutkulu sevgi ve karşılıklı bağ, zorluklara rağmen güçlü kalır. Şarkıda, yaşanan fedakarlıklar, umutlar ve sadakat vurgulanarak, aşkın gücü ve huzur verici etkisi ön plana çıkarılır.