Ana içeriğe atla

XİR - PİS Bİ MÜZİK ŞARKI SÖZLERİ

 

XIR - PİS Bİ MÜZİK Şarkı Sözleri


Ya!

Kaldırırz toz duman

Bitmeyen bu randıman

Gelde benden roundı al

Sağlam xx sanki Kaan Duman


Dosyalarım sabıkam

Piyasada saldıran

Trip gang kaldı lan

Bir tek onlar yandılar


Gelsekde taklalar

İş yaptık markalar

Dostumdu bankalar

Düşene kadar

Çevremde kankalar

Bağladı mantara

İstanbul ankara

Ölene kadar


Mottom dibine kadar

Beni sevmiyorsan sikime kadar

Ben kendi yolumda giderken

Neden işlerim alakadar ede


Konuşma telefon kapa

Sen istedin beter ol daha

Veteran ve de tam mevzumuz kaçmış bu cereyan

Kafadan hedef al


Atış

Serbest

Kaçık

Kafa

Ama

Senden

Ayıkık

Daha

Batmaz

Gemim

Kayık

Ruhum

Tanık

Ol

Gel

Takıl bana


Hiç bir yere gitmiyorum çünkü lan burası benim evim

İçimden geldiği gibi tüm tepkilerim

Benim değil

Sorun varsa

Kaldırcam şeytanı dansa

Birazcık beni de salsa

Çok pis bi müzik calsa


Hiç bir yere gitmiyorum çünkü lan burası benim evim

İçimden geldiği gibi tüm tepkilerim

Benim değil

Sorun varsa

Kaldırcam şeytanı dansa

Birazcık beni de salsa

Çok pis bi müzik calsa


Yaaa yaaaa


Pis bi müzik çalsaaaaa


Pis bi müzik çalsaaaaa

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

MURAT KEKİLLİ - PASLI ÇİVİ ŞARKI SÖZLERİ

 Murat Kekilli - Paslı Çivi Şarkı Sözleri Paslı bir çividir sevdan ömrüme, Batar yüreğime acımasızca her gece Kördür gözlerim Görmez gözlerinden başkasını…  Bildiğin paslı bir çividir  Yokluğun batıyor yüreğime  Her gece acımasızca Kirli bir leke tadındadır bıraktığın Hem küflüdür hem küfür Şu yokluğun… Bu şarkının ana teması, sevgilinin ayrılığı ve yokluğunun yarattığı acı ve hüzündür. Şarkı sözlerinde, sevdiğin kişinin yokluğunun paslı bir çivi gibi kalbe saplanması ve her gece acı verici bir şekilde hissedilmesi betimleniyor. Sevgilinin ayrılığı, kirli bir leke gibi kalpte iz bırakırken, yokluğu hem fiziksel hem de duygusal olarak etkileyici bir şekilde tasvir ediliyor.

ECE MUMAY, İLYAS YALÇINTAŞ- ŞAHİT ŞARKI SÖZLERİ

  Ece Mumay & İlyas Yalçıntaş - Şahit Şarkı Sözleri Arasam mı, duysam mı sesini Yeniden üzülür müyüm bilemem Bi sorsam halini, bilsem yerini Gelirim inan ki hiç düşünmeden Ağlasam mı, gülsem mi bilemem Bu durum bana tanıdık değil Uzak olduk bi süre Konuşmadık bile Yeter kalbim buna alışık değil Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Bu şarkının genel mesajı, ilişkilerin karmaşıklığını ve içsel çatışmalarını anlamak ve kabul etmek gerektiğini vurgular. İlişkilerdeki zorluklar, uzaklık, iletişim eksikliği ve duygusal dalgalanmalar gibi konular üzerinde durularak, aşkın ve bağlılığın bu zorlukları aşabileceği ve ilişkiyi güçlendirebileceği mesajı verilir. Ayrıca, kalplerin adil olmadığı ve ilişkilerde acıların ve mutlulukların birlikte deneyimlendiği gerçeği de vurgulanır. Sonuç olarak, şarkıda ilişki

BİLAL SONSES, ZEHRA - SEVDAM ŞARKI SÖZLERİ

  Bilal SONSES & Zehra - Sevdam Şarkı Sözleri Savaştım durdum, hayaller kurdum Ararken buldum, sende ben mutluluğu Yürek sana vurgun, bu can yine durgun İnan ki yoruldum, kaçta gel bul huzuru Gönlümü bile bile aldatamam Kalbim hayaline kanmasa da Utanırım seni sana anlatamam Aşkım bitecek sanma sana Gel gir gönlüme gönlündür derman Varsın dönsün devran, baktığım her yer sen bak Yerinde dursun umudum Ömrüm ömrüne olsun hep sevdam Sen Mecnun ben Leyla, o nasıl göz nasıl endam? Seninle buldum huzuru Şarkı, bir aşk ilişkisinin karmaşıklığını ve derinliğini anlatır. İki kişi arasındaki tutkulu sevgi ve karşılıklı bağ, zorluklara rağmen güçlü kalır. Şarkıda, yaşanan fedakarlıklar, umutlar ve sadakat vurgulanarak, aşkın gücü ve huzur verici etkisi ön plana çıkarılır.