Ana içeriğe atla

YAŞIYORUM ÖLESİYE ŞARKI SÖZLERİ

 

Sufle & Anıl Piyancı & Nurettin Çolak - Yaşıyorum Ölesiye Şarkı Sözleri


Her şey iyi olacak diyebilirim sana

Belki yalan bu

Ama sen inan yine de inanmadık ki nelere


Hep düştük içine bi savaşın

Sanki bi ikinci hayatı bekleyen hayaletiz

Tüm bunlar aslında ön sevişme


Ben bir sana tutundum

İnan tek umudum

Bir anlık cesaretine


Ben bir sana tutuldum

İçindeki o parlak

Karanlık güzelliğine


Şu soğumuş yüreğimde

Varlığın bir mucize

Sen yokken bile bile

Yaşıyorum öylesine


Gerek yok süslemeye

Her şey olduğu gibi

Senin adın tehlikeyse

Yaşıyorum ölesiye


Yaşıyorsak eğer ölesiye

Nasıl bi cümle sonra öylesine

Diyebiliyorsun bi söylesene

Benim bile dilim varmıyor inan böylesine

Öfkesine yenik düşen biri gibi

Bu davranışın normal değil dengesizlik dibi dibi

Yaşayan aşkı alıp döndün dibe diri diri

Bilemedin sevgilim sen sevginin değerini

Ederini bu kadar düşük tutmasaydın

Yitip gitmezdi bak bunca saygı

Çözüm bulmak zor bi bulmacaydın

Benim yok mecalim usta caydım

Soğusa da yürek kalbin hala sıcacık

O yüzden bırak akışına zaman ilacın

Her şeye rağmen alabiliriz bu virajı

Ya da anıların yerini alır acı

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

MURAT KEKİLLİ - PASLI ÇİVİ ŞARKI SÖZLERİ

 Murat Kekilli - Paslı Çivi Şarkı Sözleri Paslı bir çividir sevdan ömrüme, Batar yüreğime acımasızca her gece Kördür gözlerim Görmez gözlerinden başkasını…  Bildiğin paslı bir çividir  Yokluğun batıyor yüreğime  Her gece acımasızca Kirli bir leke tadındadır bıraktığın Hem küflüdür hem küfür Şu yokluğun… Bu şarkının ana teması, sevgilinin ayrılığı ve yokluğunun yarattığı acı ve hüzündür. Şarkı sözlerinde, sevdiğin kişinin yokluğunun paslı bir çivi gibi kalbe saplanması ve her gece acı verici bir şekilde hissedilmesi betimleniyor. Sevgilinin ayrılığı, kirli bir leke gibi kalpte iz bırakırken, yokluğu hem fiziksel hem de duygusal olarak etkileyici bir şekilde tasvir ediliyor.

ECE MUMAY, İLYAS YALÇINTAŞ- ŞAHİT ŞARKI SÖZLERİ

  Ece Mumay & İlyas Yalçıntaş - Şahit Şarkı Sözleri Arasam mı, duysam mı sesini Yeniden üzülür müyüm bilemem Bi sorsam halini, bilsem yerini Gelirim inan ki hiç düşünmeden Ağlasam mı, gülsem mi bilemem Bu durum bana tanıdık değil Uzak olduk bi süre Konuşmadık bile Yeter kalbim buna alışık değil Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Ben sana aşık, sen buna şahit Kalplere karşı değiliz hiç adil Kırdık döktük yandık söndük Aşkımızla doğduk öldük Bu şarkının genel mesajı, ilişkilerin karmaşıklığını ve içsel çatışmalarını anlamak ve kabul etmek gerektiğini vurgular. İlişkilerdeki zorluklar, uzaklık, iletişim eksikliği ve duygusal dalgalanmalar gibi konular üzerinde durularak, aşkın ve bağlılığın bu zorlukları aşabileceği ve ilişkiyi güçlendirebileceği mesajı verilir. Ayrıca, kalplerin adil olmadığı ve ilişkilerde acıların ve mutlulukların birlikte deneyimlendiği gerçeği de vurgulanır. Sonuç olarak, şarkıda ilişki

BİLAL SONSES, ZEHRA - SEVDAM ŞARKI SÖZLERİ

  Bilal SONSES & Zehra - Sevdam Şarkı Sözleri Savaştım durdum, hayaller kurdum Ararken buldum, sende ben mutluluğu Yürek sana vurgun, bu can yine durgun İnan ki yoruldum, kaçta gel bul huzuru Gönlümü bile bile aldatamam Kalbim hayaline kanmasa da Utanırım seni sana anlatamam Aşkım bitecek sanma sana Gel gir gönlüme gönlündür derman Varsın dönsün devran, baktığım her yer sen bak Yerinde dursun umudum Ömrüm ömrüne olsun hep sevdam Sen Mecnun ben Leyla, o nasıl göz nasıl endam? Seninle buldum huzuru Şarkı, bir aşk ilişkisinin karmaşıklığını ve derinliğini anlatır. İki kişi arasındaki tutkulu sevgi ve karşılıklı bağ, zorluklara rağmen güçlü kalır. Şarkıda, yaşanan fedakarlıklar, umutlar ve sadakat vurgulanarak, aşkın gücü ve huzur verici etkisi ön plana çıkarılır.