Ana içeriğe atla

KERİMCAN DURMAZ - NERDESİN ŞARKI SÖZLERİ

 KERİMCAN DURMAZ - NERDESİN ŞARKI SÖZLERİ

Yaşıyorum deli gibi 

Nerdesin?

Kimlesin, bu aralar?

Arıyorum baby seni

Nerdesin?

Kimlesin, şu sıralar?


Gidip gelip gördüğümde

Tadın kalır, kafam sende

Yarın da kal benimle

Hedefimiz daha derine 

Yarım kaldı yazık oldu sen gidince


Soruyorum kendime

Kim sevebilir beni hala

Bi bakmışım sözlerim kızgın bir ok 

Tavır mı? Yok!

Değil ama ben severim tatlı mübalağa

Söylüyorum duyguları net ve dobra

Yaşarım fantazimetrem hep tavanda


Yaşıyorum deli gibi 

Nerdesin?

Kimlesin, bu aralar?

Arıyorum baby seni  

Nerdesin?

Kimlesin, şu sıralar?


Bak gör geçiyor zamanım sensiz

Tüm soruların cevapsız bensiz

Kafaya takma sen akalım dertsiz

Yıldızlar da kayar istemsiz


Delirmek istiyor duygular

Yarına kalsın kaygılar

Artık bana tat vermiyor

Kelepçesiz boş sorgular


Yaşıyorum deli gibi 

Nerdesin?

Kimlesin, bu aralar?

Arıyorum baby seni  

Nerdesin?

Kimlesin, şu sıralar?Kerimcan Durmaz'ın "Nerdesin" şarkısı, bir ayrılıktan sonra yaşanan özlem ve arayışı konu alıyor. Şarkının sözlerinde, şarkıcı eski sevgilisini aramakta ve onunla yeniden bir araya gelmek istemektedir.

Şarkı, aşağıdaki temaları içeriyor:

 • Özlem: Şarkıcının eski sevgilisine duyduğu yoğun özlem ve hasret şarkının ana temasını oluşturuyor. Bu özlem, şarkının nakaratında "Nerdesin?" sorusuyla açıkça dile getiriliyor.
 • Arayış: Şarkıcı, eski sevgilisini her yerde aramakta ve onunla tekrar iletişime geçmek için çabalamaktadır. Bu arayış, şarkının sözlerinde "Arıyorum baby seni" ve "Kimlesin, bu aralar?" gibi ifadelerle vurgulanıyor.
 • Pişmanlık: Şarkıcı, eski sevgilisini kaybettiği için pişmanlık duymaktadır. Bu pişmanlık, şarkının sözlerinde "Yarım kaldı yazık oldu sen gidince" ve "Kim sevebilir beni hala?" gibi ifadelerle dile getiriliyor.
 • Umut: Şarkıya rağmen, şarkıcı eski sevgilisini bir şekilde tekrar bulabileceğine dair umut beslemektedir. Bu umut, şarkının sözlerinde "Hedefimiz daha derine" ve "Yarın da kal benimle" gibi ifadelerle ifade ediliyor.
 • Kabullenme: Şarkıcı, eski sevgilisinin geri dönmeyeceğini de kabul etmeye başlamıştır. Bu kabullenme, şarkının sözlerinde "Kafaya takma sen akalım dertsiz" ve "Artık bana tat vermiyor" gibi ifadelerle görülüyor.

Genel olarak, "Nerdesin" şarkısı, bir ayrılıktan sonra yaşanan karmaşık duyguları ve arayışı anlatan duygusal bir şarkıdır. Şarkı, modern pop müziğin tipik unsurlarını taşırken, Kerimcan Durmaz'ın kendine özgü tarzıyla da harmanlanıyor.

Şarkının bazı dikkat çekici sözleri:

 • "Gidip gelip gördüğümde / Tadın kalır, kafam sende"
 • "Yarın da kal benimle / Hedefimiz daha derine"
 • "Soruyorum kendime / Kim sevebilir beni hala?"
 • "Bi bakmışım sözlerim kızgın bir ok / Tavır mı? Yok!"
 • "Değil ama ben severim tatlı mübalağa / Söylüyorum duyguları net ve dobra"
 • "Yaşarım fantazimetrem hep tavanda"
 • "Bak gör geçiyor zamanım sensiz / Tüm soruların cevapsız bensiz"
 • "Kafaya takma sen akalım dertsiz / Yıldızlar da kayar istemsiz"
 • "Delirmek istiyor duygular / Yarına kalsın kaygılar"
 • "Artık bana tat vermiyor / Kelepçesiz boş sorgular"

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSMAİL YK - GEL DE OF ÇEKME ŞARKI SÖZLERİ

 İsmail Yk - Gel de Of Çekme Şarkı Sözleri Söyleyin bana neredeyim  Neden karanlık bu oda  Sanki soğuk dar mezara Attılar, kıydılar bana  Tuttular beni buralarda Bırakmıyorlar ona  Kaç gün oldu uyumadım Anlasanıza  Gel de of çekme.  Gel de düşünme.  Yarim kim bilir hangi kolda. Gel de ah çekme.  Gözlerim yaş dünyam batar  Son kelimem sana ağlar  Kanla yazılmış duvarlar  Senin adın akar. Gel de of çekme.  Gel de düşünme.  Yarim kim bilir hangi kolda. Gel de ah çekme.

Ferdi Tayfur - Aşkımı İnkar Ettin Şarkı Sözleri

  Ferdi Tayfur - Aşkımı İnkar Ettin Şarkı Sözleri Seninle bir zamanlar Mesut günler geçirdim Ümit dolu gönlümde Sana bir ömür verdim Seninle bir zamanlar Mesut günler geçirdim Ümit dolu gönlümde Sana bir ömür verdim Aşkınla hep ağladım inledim Gözyaşımı silmedin sevgilim Anlamadım sen beni Affedemem ben seni Bilmedin ah bilmedin kıymetimi Beni ömrüm boyunca Ümit verip beklettin Ellerle bir olunca  aşkımı inkar ettin Beni ömrüm boyunca Ümit verip beklettin Ellerle bir olunca Aşkımı inkar ettin Aşkınla hep ağladım inledim Gözyaşımı silmedin sevgilim Anlamadım sen beni Affedemem ben seni Bilmedin ah bilmedin kıymetimi Bilmedin ah bilmedin kıymetim

EBRU YAŞAR - YİNE ÇALIYOR ŞARKI SÖZLERİ

 Ebru Yaşar – Yine Çalıyor Şarkı Sözleri Hangi sorunun cevabı bendeki Bu olsun be kader Halimden anlaşıldığı gibi Durumlar besbeter Yine çalıyor hüzzam şarkıları Geçmiyor yine kalbimin kırıkları Son dileğim var o akşamlara Dön gel, bide söz ver Yine çalıyor hüzzam şarkıları Geçmiyor yine kalbimin kırıkları Son dileğim var o akşamlara Dön gel, bide söz ver Yapma aşkı kalbinin paçavrası