Ana içeriğe atla

Reynmen - Renklensin ŞARKI SÖZLERİ

 Reynmen - Renklensin ŞARKI SÖZLERİ


Renklensin gecelerimiz

Sevmeyi biz beceremedik aşkım

Solmasın hiç neşeli yüzün

Gel hadi, şerefine içelim bu aşkın.


Ne aşkta gülüyor bu yüzüm,

Ne de ayakta durmaya gücüm yeter

Kimi kırdıysam yok özür

Olsun halleri bir itten beter.


Şu garip koca dünyanın

Bütün derdi tasası bana kalmış gibi

Sorun değil olur arada ama

E sonuçta biz de insanız di mi?


Renklensin gecelerimiz

Sevmeyi biz beceremedik aşkım

Solmasın hiç neşeli yüzün

Gel hadi, şerefine içelim bu aşkın.


Yeterince düşmanım var benim

Sen bana yoldaş ol

Yeterince pişmanlığım var benim

Sen benim iyikim ol


Akışına bırakamam kaybolur

O benim süslü çiçeğim

Bakışına erir içim buz gibi

Renklensin gecemiz 


Renklensin gecelerimiz

Sevmeyi biz beceremedik aşkım

Solmasın hiç neşeli yüzün

Gel hadi, şerefine içelim bu aşkın.Reynmen'in "Renklensin" şarkısı, zorluklara rağmen sevginin ve umudun önemini anlatan bir şarkıdır.

Şarkının ana teması:

  • Sevgi ve umut: Şarkıcı, sevginin ve umudun karanlık zamanlarda bile renk katabilme gücüne sahip olduğuna inanıyor. Bu temalar, "Renklensin gecelerimiz" ve "Solmasın hiç neşeli yüzün" gibi sözler aracılığıyla ifade ediliyor.
  • Zorluklar ve pişmanlık: Şarkıcı, hayatın zorluklarını ve hatalarının yarattığı pişmanlıkları da kabul ediyor. Ancak bu zorlukların bile üstesinden sevgi ve umutla gelinebileceğine inanıyor. Bu temalar, "Yeterince düşmanım var benim" ve "Yeterince pişmanlığım var benim" gibi sözler aracılığıyla ifade ediliyor.
  • Kabullenme ve affetme: Şarkıcı, geçmiş hatalarını ve kusurlarını kabullenmenin ve kendisini affetmenin önemini de vurguluyor. Bu tema, "Kimi kırdıysam yok özür" ve "Sorun değil olur arada ama" gibi sözler aracılığıyla ifade ediliyor.

Şarkının genel tonu:

  • Duygusal ve hüzünlü: Şarkının sözleri, zorluklar ve pişmanlıklar hakkındaki duygusal ve hüzünlü ifadelerle dolu.
  • Umutlu ve iyimser: Şarkının nakaratı ise daha umutlu ve iyimser bir ton taşıyor ve sevginin ve umudun gücüne vurgu yapıyor.

Şarkının hedef kitlesi:

  • Zor zamanlardan geçenler: Şarkı, zorluklar ve pişmanlıklarla mücadele eden herkese hitap ediyor.
  • Sevginin ve umudun gücüne inananlar: Şarkı, sevginin ve umudun karanlık zamanlarda bile renk katabilme gücüne sahip olduğuna inanan herkese hitap ediyor.

Genel olarak, "Renklensin" şarkısı, zorluklara rağmen sevginin ve umudun önemini hatırlatan duygusal ve anlamlı bir şarkıdır.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İSMAİL YK - GEL DE OF ÇEKME ŞARKI SÖZLERİ

 İsmail Yk - Gel de Of Çekme Şarkı Sözleri Söyleyin bana neredeyim  Neden karanlık bu oda  Sanki soğuk dar mezara Attılar, kıydılar bana  Tuttular beni buralarda Bırakmıyorlar ona  Kaç gün oldu uyumadım Anlasanıza  Gel de of çekme.  Gel de düşünme.  Yarim kim bilir hangi kolda. Gel de ah çekme.  Gözlerim yaş dünyam batar  Son kelimem sana ağlar  Kanla yazılmış duvarlar  Senin adın akar. Gel de of çekme.  Gel de düşünme.  Yarim kim bilir hangi kolda. Gel de ah çekme.

Ferdi Tayfur - Aşkımı İnkar Ettin Şarkı Sözleri

  Ferdi Tayfur - Aşkımı İnkar Ettin Şarkı Sözleri Seninle bir zamanlar Mesut günler geçirdim Ümit dolu gönlümde Sana bir ömür verdim Seninle bir zamanlar Mesut günler geçirdim Ümit dolu gönlümde Sana bir ömür verdim Aşkınla hep ağladım inledim Gözyaşımı silmedin sevgilim Anlamadım sen beni Affedemem ben seni Bilmedin ah bilmedin kıymetimi Beni ömrüm boyunca Ümit verip beklettin Ellerle bir olunca  aşkımı inkar ettin Beni ömrüm boyunca Ümit verip beklettin Ellerle bir olunca Aşkımı inkar ettin Aşkınla hep ağladım inledim Gözyaşımı silmedin sevgilim Anlamadım sen beni Affedemem ben seni Bilmedin ah bilmedin kıymetimi Bilmedin ah bilmedin kıymetim

EBRU YAŞAR - YİNE ÇALIYOR ŞARKI SÖZLERİ

 Ebru Yaşar – Yine Çalıyor Şarkı Sözleri Hangi sorunun cevabı bendeki Bu olsun be kader Halimden anlaşıldığı gibi Durumlar besbeter Yine çalıyor hüzzam şarkıları Geçmiyor yine kalbimin kırıkları Son dileğim var o akşamlara Dön gel, bide söz ver Yine çalıyor hüzzam şarkıları Geçmiyor yine kalbimin kırıkları Son dileğim var o akşamlara Dön gel, bide söz ver Yapma aşkı kalbinin paçavrası